Venku je teplo a vy chcete, aby vaše děti mohli trávit co nejvíce času venku. Proto jste se rozhodli, že jim vytvoříte na zahradě bezpečné místo, kde si mohou užívat do syta pohybu a zábavy. Na nic nečekejte, a vytvořte pro své děti skvělé dětské hřiště! Kam takové hřiště umístit? Vezměte v potaz několik věcí. Nejlepší bude, pokud najdete nějaké stinné místo, kam celý den nepraží slunce. Ideální je, pokud umístíte hřiště pod stín stromů, jestli se na zahradě nachází. Mělo by být taky dostatečně blízko domu, abyste mohli pohledem z okna kontrolovat své ratolesti.

skluzavka

Pokud je hřiště blízko ulice či silnice, určitě je dobré ohraničit ho plotem, keři nebo živým plotem. Dáte http://nasregion.cz/praha/tri-mista-kde-si-v-praze-date-opravdu-dobry-parek-v-rohliku tak svým dětem více soukromí na nerušenou hru.

Jak vybavení na vaše hřiště umístit? To záleží na velikosti prostoru, který můžete použít jako dětské hřiště. Nezapomeňte, že jednotlivé atrakce by měly být v dostatečné vzdálenosti od sebe ale i od ostatních překážek. Aby se třeba nestalo, že při sjíždění skluzavky narazí děti nohami do stromu, nebo při houpání na houpačce budou blokovat ostatní atrakce.

Materiály, z kterých bude hřiště vyrobené, vybírejte co nejkvalitnější. Měli by být hlavně odolné, protože počítejte s tím, že na ně vaše děti vyvinou velkou zátěž. Pokud si vyberete odolné materiály jako je třeba masivní dřevo, může vám takové hřiště vydržet roky a roky a mohou si na něm ještě poté užívat vnoučata vašich dětí.

houpačka

Jaké vybavení pořídit na hřiště, aby byli vaše děti spokojené? Záleží opět na prostoru a taky vašem rozpočtu. U dětí ale vždy určitě zvítězí pískoviště, kde si mohou hrát, případně malé brouzdaliště, které ocení v horkých dnech. Nezbytné jsou také houpačky a skvělá je i nízká lezecká stěna. Každé dítě rádo ocení skluzavku. Dnes máte možnost získat toto vybavení v nejlepší kvalitě a za skvělé ceny, třeba dětské skluzavky Detskahriste.cz.