Mám moc ráda módu. A to jakoukoliv. Taky moc ráda se oblékám. Navíc mám tak . ráda hlavně boty, kabelky a taky huňaté svetry. Líbí se mi takové svetry, které jsou úplně dlouhé, co vypadají jako šaty. A samozřejmě mi taky nesmí chybět žádné módní doplňky. To například myslím krásné sponky anebo kšiltovky. Jsem úplná milovnice kšiltovek, které nosím celoročně. Mám doma tolik kšiltovek, že bych to ani nespočítala. A taky mou další vášní jsou sluneční brýle. Mám ráda sluneční brýle, když jsou veliké a oválné či hranaté. Opravdu mám ráda sluneční brýle velikosti XXL. Úplně hodně tmavě černé. S neprůhlednými skly. Moje máma mi vždycky říká, že s velkými slunečními brýlemi vypadám jako masařka. Jenomže mě to vůbec nevadí. Prostě mám je ráda a navíc, když svítí velké slunce, které je ostré, tak mě pak vůbec nebolí oči.

Líbí se vám pilotky?

Víte, mě bolí oči, i když je pod mrakem. Jsem zvyklá na to, že mám stále brýle na očích, a navíc je to taky skvělý módní doplněk. Taky jsem si na brýle pořídila krásné pouzdro, protože pouzdro na sluneční brýle jsou nutnou součástí. Myslím si, že kdybych neměla pouzdro na sluneční brýle, tak se brýle opravdu rychle zničí nebo poškrábou. Mám totiž velmi drahé brýle.

Nové designové brýle.

Takže si myslím, že pouzdro na sluneční brýle je naprosto nezbytné, aby se vám brýle nezničily. Protože brýle taky nosím velmi často v kabelce, takže od té chvíle, co mám pouzdro na sluneční brýle je pečlivě ukládám a nenechávám je jenom tak. Mám taky velmi špatnou zkušenost s tím, že jsme si dala jednou sluneční brýle do kabelky. A to bez pouzdra na sluneční brýle. A víte, jak to dopadlo? Samozřejmě, že se mi sluneční brýle poškrábaly od klíčů. byla jsem naprosto v oku a polil mě pot, protože to byly opravdu moc drahé brýle a byly můj dárek od otce. ten byl taky naštvaný. Takže od té doby nosím stále pouzdro na sluneční brýle Luxbryle.