Barvou

Jednou z prvních věcí, která děti zajímá, je barevné provedení sedacího vaku pro děti. Zvláště mladší děti velmi citlivě na barvu reagují a dávají nám tím najevo, abychom jejich vliv v našem životě nepodceňovali, a abychom se z barev více radovali. Každá barva vyzařuje jinou energii, odlišnou vlnovou délku, a také na nás odlišně působí. Proto vybírejte barvu potahu s citem a věnujte výběru barvy také dostatek času. Nebojte se barvy mezi sebou porovnávat a případně je mezi sebou kombinovat.

modrý sedací vak

Tvarovými možnostmi

Tvarování sedacích vaků pro děti podle potřeby je jejich základní vlastností. Kdyby tomu tak nebylo, málokdo by je kupoval a byl by to s velkou pravděpodobností propadák na trhu. Z velkých vaků si pohodlně vytvarujete křeslo s vysokým, středním či nízkým opěradlem, povolíte boční popruhy a vak se vám rozplácne na podlahu. Na vaku Duo o rozměrech 140 x 190 cm můžete i spát, můžete jej zcela rozložit naplocho anebo jej zalomit do pravého úhlu a mít jej jako opěradlo pro posezení dvou osob zády k sobě, které hrají společenskou hru, při níž si nesmíte vidět do obličeje nebo do karet v ruce.

zelený vak

Pevností

Samotná pevnost vaku vaše děti nepotěší, ale přesvědčí je o tom, že po něm mohou skákat, mohou jej posouvat po zemi ve svém pokoji, mohou jej odtáhnout po schodech na terasu, mohou s ním pohodlně šoupat po trávníku a provádět další experimenty. To vše ale platí pouze pro sedací vaky pro děti ušité z nylonového potahu a vyplněné polystyrenovými kuličkami EPS.

Odolností vůči tekutinám

Děti mohou klidně na vaku svačit a mohou být v naprostém klidu, pokud se jim nedopatřením na povrch materiálu vylije pomerančový džus anebo se jim na něj převrhne talíř s polévkou. Nylonové potahy velkých vaků Duo jsou uvnitř potažené gumovou vrstvou, která si s každou potravinářskou tekutinou poradí. Skvrnu pak stačí jen vysušit papírovým ubrouskem a vyčistit roztokem s jedlou solí, mýdlem (s jelenem).