Kam nejraději jezdíte na dovolenou? Já abych se vám přiznala, tak nejraději mám dovolenou tam, kde svítí sluníčko. A opravdu nemám ráda dovolenou někde na horách, kde je zima, sníh a mráz. Vždycky jsem byla taková, že jsem dávala přednost slunci. A jak už to, tak bývá, tak samozřejmě že moje nejoblíbenější dovolená je tam, kde je moře. Kde je moře a písek a taky krásné sluníčko. Opravdu si nedokážu představit, že bych alespoň dvakrát za rok nejela někam k moři na dovolenou. Já jsem totiž na to opravdu zvyklá. Pamatuji si doby, když ještě naše rodiče nebyli rozvedení, takže já s bratrem jsme v byli opravdu dvakrát ročně u moře.

Ráda si užívám dovolenou.

Měli jsme taky docela hodně peněz, takže jsme se mohli taky dovolit na dovolené utrácet, a to se nám to líbilo a my jsme si s bratrem řekli, že jsme rádi, že můžeme mít takové zázemí a takovou možnost cestovat, protože jsem opravdu hodně dětí. Není mnoho dospělých lidí, kteří se mohou dovolené dovolit, protože na to nemají peníze. A já sice chápu, že doba je opravdu krutá, ale myslím si, že aby člověk podával dokonalé výsledky v práci, tak potřebuje si taky pořádně odpočinout.

Moře mám ráda.

Tohle je i dokonce vědecky dokázáno. Že pokud člověk je psychicky a taky fyzicky nějak dokonale odlehčený a zrelaxovaný, tak taky prodává o padesát procent lepší výkon v práci, než kdyby nebyl vůbec odpočatý při dovolené anebo nějakém relaxačním pobytu. Takže si myslím, že taky pro zaměstnavatele je výhodné, že třeba své zaměstnance pošle někam na krátkou jednodenní nebo dvoudenní dovolenou. A vám by se tohle nelíbilo? Nebo kam vy nejraději jezdíte na dovolenou? Já si nikdy nenechám ujít levné nabídky last minute do Itálie. Itálii miluji a je to pro mě nejlepší místo na trávení dovolené. Mluvím taky italsky, takže Itálie je pro mě naprosto dokonalá a jednou bych tam taky chtěla žít.