Je mnoho způsobů, jak se naučit řídit auto. Já jsem se učila řídit auto tak, že mě bral můj nejlepší kamarád na pole, kde mi potom půjčoval své auto. Samozřejmě, že jsme to ale zase nepřeháněli, aby je kamarád z toho neměl žádné problémy s policií, aby mu potom taky nevzali řidičský průkaz. Na tohle velice nerada vzpomínám, protože takhle mému bratrovi právě vzali řidičský průkaz. On mě v dobré víře chtěl učit řídit auto. A taky mi chtěl vysvětlovat různé značky, a tak předpisy, protože já osobně jsem si je zaboha nemohla zapamatovat jaké jsou přednosti na křižovatce.

Konečně mám auto a mohu jezdit.
 

A byla jsem z toho tak moc nešťastná, že jsem bratra poprosila, jestli mě nenaučil řídit auto a u toho mi bude vysvětlovat přednosti a ukazovat a popisovat značky. A bratr naštěstí souhlasil, takže jsme jednoho dne vyjeli po vedlejší silnici na pole, kde klidně bude učit řídit. Potom jsme jeli i přes město, kdy mi ukazoval různé značky. A nějak jsme to bohužel nedomysleli, že bych si přesedla na místo spolujezdce a bratr zase po městě řídil auto sám.

Autem jezdím už denně.

Opravdu nějak nám to nedošlo a bohužel nás zastavili policajti. Potom nám to došlo a byli jsme oba dva s bratrem v šoku. Bratr dostal akorát nějakou pokutu a měl velký problém, ale nejhorší na tom bylo, že oni nás policajti potom chytli ještě jednou. Byl z toho velký problém a malér, proto taky bratrovi na rok a půl vzali řidičský průkaz a já jsem měla rok odklad a zákaz řidičského oprávnění. No, byla jsem to velice nešťastná, protože hlavně bratr byl z toho v šoku, protože on pracoval tak, že rozvážel pizzu, takže auto v práci potřeboval. Ale bohužel měl ale smůlu, musel si rok a půl počkat, než mu bude řidičský průkaz navrácen. A už se vám někdy stalo něco podobného nemilého? věřte mi, nic příjemného to vůbec není. A pak ta ostuda! Ostudy jsem se zbavovala dlouho.