Myslíte si, že prodej keramických dílů je jednoduchý? Pokud si to myslíte, tak se pletete. Musíte totiž najít opravdu skvělé obchodníky a prodejce, kteří by od vás tyto výrobky vzali. Protože průmyslové keramické komponenty nejsou tak úplně jednoduché vyrobit, jak vy si třeba myslíte. Když jsem zkoušela se dívat na tuto práci, tak jsem byla docela překvapená, jak je to velmi složité. Tady například můžete zakoupit produkty testovací konektory. A o tyto výrobky z keramiky doceram, které jsou velmi kvalitní pro svou tvrdost odolnost a stabilitu je opravdu hodně velký zájem.

Keramika je velmi kvalitní produkt.

A mají opravdu kvalitní nepřilnavý povrch. Jako taky například keramické trny, o které je taky velký zájem mezi obchodníky a formami. Které jsou základní součástí textur a je na nich závislý testovací proces. Anebo kdyby se třeba chtěli vyzkoušet termoizolační materiály, které jsou určeny především pro vysokoteplotní aplikace. Myslím si, že tohle je právě kvalita na prvním místě. Anebo co bych se třeba řekli na výrobky pro průmyslovou automatizaci? Jsou pevné a zároveň velmi jemné. Takže si říkám, že prodej keramických dílů není jednoduchý, protože musíte najít opravdu toho koncového zákazníka, který o to bude mít velký zájem.

Musíte mít přesnou ruku.

Musím říct, že mi to netrvalo zase tak dlouho, protože samozřejmě každá firma chce najít opravdu kvalitního dodavatele, jako je například firma imtts.cz, kde se dozvíte další skvělé informace, které budete potřebovat, pokud budete kupovat tyto keramické díly. A co si myslíte o prodeji keramických dílů vy? Pracovali jste tam někdy nebo znáte někoho, kdo tam pracuje? Já sama jsem si říkala, že kdybych sháněla já práci, tak bych nad touto prací uvažovala, protože je tam skvělý kolektiv a taky prý šéf je prima. Navíc pracovat pro kvalitní a vyhlášenou formu je taky příjemný pocit.