Ať už potřebujete nový kousek do svého šatníku, nebo si chcete jen udělat radost něčím novým, čeká vás nějaký ten čas strávený hledáním toho pravého kousku na e-shopu. E-shopů s oblečením je mnoho, a některé vyčnívají skvělým uživatelským prostředím, prodejní politikou a hlavně svou nabídkou. Na špičku mezi e-shopy se dostal obchod About you. Víte proč?

sleva oblečení

  • Najdete v něm obrovskou nabídku oblečení, bot i doplňků
  • Na své si zde přijdou muži, ženy i děti
  • Intuitivně se v něm hledá
  • Díky online asistentovi najdete správnou velikost
  • Doprava a výměna či vrácení zboží je vždy zdarma

Na About you najdete mnoho výrobců, kteří vám nabídnou jak klasický oděv, tak poslední módu. Najdete tu zkrátka běžné oblečení do práce či do školy, stylový třeba na večírek, nebo se zde oblečete na společenskou akci. Výrobců jsou zde desítky, a mezi nimi najdete i své oblíbené značky. Nakupujte snadno to co potřebujete.

Navíc můžete ušetřit
Chcete se obléct hezky, ale za dobré ceny? Nechcete přeplácet zbytečně výrobky o stovky až tisíce korun? Na About you najdete vždy dobré ceny, a dokonce máte možnost ušetřit i něco navíc. Platí zde About you sleva, která vychází pravidelně v různých výších. Jednou získáte slevu 10 %, jindy třeba 25 %. Co pro to musíte udělat? Zaregistrujte svůj e-mail na našem webu, odkud vám vzápětí přijde slevový kupon. Ten vložíte po dokončení objednávky, a můžete se těšit na nové kousky do šatníku i na ušetřené peníze. Je to jednoduché a sleva se odečte sama.

oblečení v obchodě

Outfit uvidíte dřív než vám přijde
Chcete si koupit zcela nový outfit, a nedokážete si představit, jak bude všechno dohromady vypadat? About you má skvělou vychytávku, díky které všechny vybrané výrobky uvidíte na jedno stránce – snadno tak zjistíte, jestli se vámi vybrané kousky k sobě hodí, nebo jestli máte raději něco vyměnit za něco jiného.