Vždycky jsem chtěla mít doma interiér opravdu dokonalý. Líbí se mi takové krásné vzory, jako například dřevěné malované truhly anebo krásný vyřezávaný dřevěný nábytek. Nikdy jsem nebyla na to, že bych někde měla nějakou lepenku anebo nábytek z toho, že to jsou takové ty klasické slepené piliny. A vy jistě víte, o čem mluvím, protože si pamatuji, jak jako dospívající jsem si pořídila k sobě do pokoje takový obyčejný nábytek. Byl opravdu nejlevnější, což o tom taky později vypovídalo. A musím říct, že do jednoho roku byl tak opotřebovaný, že to vypadalo, jako kdybych měla doma snad deset nebo dvacet let. Zatímco moje babička a děda mají takový nábytek, který je z masivu a vydržel jim celých šedesát let. A byl téměř dokonalý, dokud jejich nábytek konci nesežrali asi nějací červotoči. Nicméně a potom jsem taky přemýšlela o schodišti.

Pěkné a elegantní schody.

S přítelem jsme se potom později hádali, jaké si dáme do bytu schodiště. Ze začátku jsme si řekli, že žádné schodiště mít asi nebudeme, že nebudeme chodit na půdu. Jenomže když se nám narodilo naše druhé dítě, tak jsme samozřejmě chtěli , abychom taky měli soukromí. A tak jsme si řekli, že si spolu uděláme jednu místnost. A tak jsme se dohodli, že budeme mít schodiště.

Tyto schody jsou můj styl.

Já jsem chtěla dřevěné takové krásné kvalitní, zatímco přítel schodiště chtěl nějaké levné obyčejné, plastové. Nakonec to dopadlo tak, že schodiště máme kovové. Myslím si, že jsme udělali opravdu dobře. Kovové schodiště se velmi lehce udržuje a domnívám se, že taky cenou je to taková zlatá střední cesta. Dřevěné schodiště by stálo opravdu hodně peněz a plastové by bylo levné, sice je to skvělé, ale asi by brzo prasklo. Plast já osobně moc ráda nemám, protože když je plast bílý, tak časem bohužel žloutne a nevypadá věkem pak hezky. Zatímco dřevo je stále pěkné. A jaké byste chtěli vy?