https://www.czso.cz/csu/czso/ocekavane_indexy_ekonomickeho_zatizeni_do_roku_2101 d>

Všimli jste si že váš soused má na autě temnější okna a velmi vás to překvapilo? Když se podíváte, tak už většina vozů má tónované skla. A k čemu tohle vůbec je? Hlava vám to nebere a tak o tom chcete zjistit co nejvíce informací. A jaké jsou vlastně výhody tónovaných skel? Mají skvělou vlastnost a výhodu a ta je filtrace UV zatížení. Ale jeho nevýhodu jsou, že pokud auto s tónovanými skly vystavíte na dlouhou dobu na slunce tak ohřívá interiér ve vozidlu. Všichni snad víme, že v létě kdy jsou teploty opravdu vysoké, tak je ve vozidle jako v peci. Takže i když si nasedneme do auta, které bylo ve stínu, tak jak chceme nebo nechceme je tem opravdu nesnesitelné vedro.

autofolie na auta

Díky nalepené fólii s UV filtrem teplo může eliminovat. Navíc další výhodu je ochrana před přímím sluncem. Znáte to, když sedíte v autě a slunce vám pálí do očí a kolikrát vám nepomůžou ani brýle. Celý se potíte a je vám horko. Folii ocení i vaše nejmenší ratolesti, kdy na ně nebude pražit přímé slunce. Co si budeme, na trhu můžeme dokoupit různá clonítka, která mají různé motivy a já nevím co všechno. Některé se dají koupit i s filtraci UV zatížení, ale jenom že jejich manipulace a instalace je spíše kolikrát na zlost než na pomoc. Přitom u folie to máte jednoduché, nalepíte a jedete. Žádná jiná starost o kolo.

autofolie

Také je fajn, že když máte tónované skla, tak vám ne jen zatemní, ale taky přesně nejde vidět dovnitř. Pokud se pro tónovaná skla rozhodnete, tak si určitě vyhledejte firmu, která se tímhle zabývá. Mžete si je taky klidně polepit sami, ale není to žádná lehká práce tak aby to bylo opravdu profi. Musíte dbát na důkladné očištění skel, jelikož pod fólii může zůstat nějaké smetí které nevidíme a první problém je na světě. A to nemluvím o přetáhnutí folie přímo na autosklo, to chce opravdu trpělivost a hlavně šikovné ruce. Takže pokud si na to netroufáte, obraťte se na firmu tónování autoskel Brno Centrocar.