Máte velký dům, kde máte nějaké schody anebo schodiště? Pokud ano, tak jistě jste někdy uvažovali anebo přemýšleli nad tím, z jakého materiálu si uděláte schodiště. Existují totiž opravdu různé možnosti, jaké schodiště nebo zábradlí můžete mít. Jak jsem opravdu moc dlouho přemýšlela o tom, jaké schodiště si pořídíme z obýváku do ložnice. A vůbec jsem o tom nevěděla a neměla jsem žádné tušení, jaké schodiště bude nejlepší. Víte, bude to interiérové schodiště, takže jsem nechtěla nic mohutného. Máme totiž malé místnosti a celkově malý domek. Navíc ale máme dvě poschodí, takže to možná trochu vyváží. Máme tam čtyři místnosti, které jsou ale malé. Samozřejmě, že ale výtah nemáme, takže jsme si museli pořídit nějaké schody. Schody máme, ale ještě jsme chtěli takové malé schodiště, které povede z obýváku do naší ložnice.

S kovem se těžko pracuje.

Pokojíčky pro http://www.svepomoci.cz/stavba-domu/dokonceni-stavby/3721-schodiste.html děti jsou vedle, takže ty mají malé schůdky, které tam v pohodě dosáhnou. Jenom že do ložnice jsme potřebovali nějaké schodiště. A přitom se rozhodl pro kovové schodiště. Já jsem od začátku váhala, nevěděla jsem, jestli kovové schodiště bude do ložnice to vhodné. Chtěla jsem, aby to k sobě všechno ladilo. Sice jsme měli spodní schodek kovový, a to z praktického důvodu.

Kvalitní kovové schody.

Takže jsem si řekla, že kovové schodiště se možná tam taky bude hodit. Navíc se kovové schodiště velmi lehce udržuje, tak jsem nakonec příteli řekla, že s ním souhlasím a zábradlí budeme mít z kovu. Nakonec jsme si udělali kovové schodiště, ale pěkně dekorované. Líbí se mi, že tam byly různé dekorace a nebylo to obyčejné kovové schodiště, jako to vídáme třeba v panelácích. Tam je to ještě úplně staré kovové schodiště bez nějakého designu nebo nádechu moderny. Já jsem taková, že se mi líbí novinky a něco dekorovaného, takže jsem hledala opravdu moc dlouho, než jsme našla pro mě to ideální schodiště z kovu.