Také se vám tak strašně líbí, když si sednete do auta a zajedete se někam podívat? Já se popravdě přiznám, že já to mám strašně ráda, protože já jsem na autě velice závislá. A rozhodně nejsem závislá na autě jenom já, ale rozhodně jsme závislí všichni, protože všichni jsme závislí na tom, abychom prostě měli auto, a abychom se prostě zajeli někam podívat. Já strašně ráda prostě jezdím na výlety a jsem taková už od dětství výletová, protože rodiče mě pořád všude někam brali, protože pořád jsem chtěla jezdit s nimi. Jezdili jsme často do zoologické, často jsme prostě jezdili na výlety po celé České republice a mně to strašně bavilo a zůstalo mi to až do teď, do mojí dospělosti.

Volant

Rozhodně takové auto je velice úžasné, proto hnedka, jak mi bylo 18, jsem si prostě udělala řidičský průkaz, protože jsem prostě už potom světě chtěla jezdit já a chtěla jsem být prostě svobodná. Samozřejmě jsem i taková, že mám strašně ráda, když svojí mamce řeknu, ať jede se mnou, protože opravdu, když jedeme spolu někam na výlet, tak opravdu jsme strašně spokojené, protože popravdě si ten výlet strašně užijeme, zajdeme si na zmrzlinu, na oběd a opravdu se podíváme prostě všude možně. A máme to s mojí mámou strašně rádi.

Volant

Samozřejmě chci být samostatná, ale na druhou stranu mám strašně ráda výlety s mojí mamkou, takové moje výlety jsou opravdu velice neodolatelné, protože já strašně ráda cestuji a opravdu jsem taková od malička cestovatelka, takže rozhodně to stojí za to a určitě, kdo rád cestuje, tak je potřeba, aby se cestovalo. Protože opravdu takové skvělé cestování stojí rozhodně za to, samozřejmě také hlavně díky autu máte tolik možností, které si prostě sami určitě, které máte, protože tím opravdu v životě získáte ten nejkrásnější výlet, a to díky autu, protože auto vás zaveze úplně kamkoliv budete chtít. A vždycky je fajn jet někam s tím člověkem, kterého máme nejraději.