Vždycky jsem chtěla závodní jezdit autem. Jenomže zatím se mi to nikdy nepodařilo. Tak jsem si řekla, že si udělám řidičský průkaz ihned, jak mi padne osmnáctý rok. A tak jsem si hned musela zkoušet různé testy do autoškoly, protože chtěla jsem totiž uspět úplně na první pokus. Protože když jsem slyšela například třeba svého bratra, který udělal autoškolu napotřetí, protože říkal, že je prý opravdu hodně těžká. Vůbec bratr neudělal na autoškole ani techniku, ani jízdy, ani testy. Bratr mi řekl, že takové testy jsou tak těžké, že je snad neudělá nikdo. Nakonec sice udělal tedy testy v autoškole napotřetí, ale musím vám říct, že se na to musel opravdu hodně učit.

Řídit auto mě baví.

Učil se dnem a nocí, aby už autoškolu udělal, protože toužil už řídit tátovo skvělé auto. Potom jsem se ale dozvěděla, že pokud chci pouze závodit s autem na nějakých závodních okruzích, tak samozřejmě řidičský průkaz nepotřebuji, takže to bylo prima. To, protože řidičský průkaz se vyžaduje hlavně na pozemní komunikaci, jako je například hlavní silnice a nebo když jedete třeba přes křižovatku.

Ráda závodím autem, baví mě to.

A nevím, jak bychom to lépe přiblížila, ale je to tak. Tak jsem si řekla, že tohle zkusím. Můj bratr, který je o deset let starší než já, mě přihlásil do kurzu, kde se učí jezdit autem na závodních okruzích. Opravdu hodně mě to bavilo a já jsem si řekla, že tento kroužek je přesně pro mě. V té doby mi bylo čtrnáct let a musím říct, že během půl roku jsem se naučila tak perfektně řídit, že bych snad mohla dělat taxikářku. A tohle je taky je můj sen. A jakmile si udělám řidičský průkaz, budu si chtít dělat testy taky na taxislužbu. Víte, mě by bavilo mít práci, kde se používá auto. Auta mě přitahovala odjakživa, bavilo mě to a taky jsme se zajímala o jejich techniku. Možná jsme v tomto smyslu jako kluk, ale nevadí mi to. moje máme říká, že jsem jako technik v šatech.