Opravdu chápu lidi, když se bojí zubařů. Já se zubaře bojím taky, ale jako správný člověk chodím na pravidelné prohlídky. Dříve to bylo dvakrát ročně, nyní už dospělí lidé chodí jenom jednou ročně. Já si myslím, že je to opravdu škoda a podle mého názoru by zubní lékařské prohlídky měly být pravidelně dvakrát ročně. A opravdu nechápu, proč se to takhle změnilo, protože já jsem toho vždycky využívala a chodila jsem opravdu pravidelně dvakrát ročně. Nyní mě mrzí, že už to jenom jednou ročně. Já mám bohužel totiž velmi špatné zuby, kde se mi taky často dělají kazy. Bohužel pro mě mám silnou kazivost zubů, proto jsem taky chtěla chodit na pravidelnější zubní prohlídky. A i když to hodně bolí, stejně to nějak vydržím. Měla bych ale nejradši, kdyby ošetření zubů bylo bezbolestné. A protože bydlím v Praze, tak chodím k zubařce v Praze.

Zdravé zuby jsou pěkné.

Paní zubařka tam má opravdu skvělou a krásnou ordinaci, kde se cítím opravdu dobře. Jenomže když slyším už zubní vrtačku, tak jdou na mě mdloby, a to bije mi hodně srdce. Proto jsem ráda, když mi v Praze udělají bezbolestné ošetření zubů. Zubní dásně pomažou takovou vodičkou, abych necítila potom injekce do dásně.

O zuby hodně pečuji.

A vím, že injekce do dásně bolí, proto jsem opravdu ráda, že bezbolestné ošetření zubů v Praze existuje. A taky to pravidelně využívám, protože kdyby mě ošetření zubů bolelo, asi bych to tam psychicky nevydržela. Opravdu se moc bojím zubařů a ani neznám vlastně žádný důvod. Možná je to tím, že moji oba rodiče se taky hodně báli a bojí zubaře. Že by ten strach na mě přenesli? No, je to možné, nic nevylučuji. A jak to máte vy se zubaři? Taky se bojíte nebo je vám zubař úplně ukradený? Myslím si, že hlavně děti se bojí zubařů. A pokud vás taky zajímá bezbolestné ošetření zubů v Praze, tak se nebojte a navštivte stránky www.clinicplus.cz