Nic nedodá sebevědomí ženě tolik, jako dokonale padnoucí oblečení, které vyzdvihne její přednosti a schová nedostatky. Věřte tomu, jakmile se žena cítí pohodlně, má na sobě něco, co jí dělá hezkou siluetu, zvládne toho mnohem více, více se bude usmívat, více bude kontaktní, více se bude hlavně sama bavit.

výloha lasilueta

Najít dokonale padnoucí oblečení je běh na dlouhou trať. Pokud tedy nejste tak bohatí, že byste si našli osobního návrháře, který by vám každý den šil něco na míru. Také by to ale bylo zcela zbytečné, když už dokonale padnoucí oblečení třeba existuje. S přibývajícím věkem lidem prostě se zvyšuje hmotnost. Zejména hormony začnou pracovat pomaleji, překročíme produktivní věk, který byl určen především k tomu, abychom plodili děti a pak už se to po čtyřicátém roce věku jenom veze. Ale to není důvod, abychom si tuto etapu našeho života přestali užívat a zalezli někam do nory.

barevné šaty

Po dětech se žena může cítit neatraktivní, protože už není štíhlá jako proutek a nepodařilo se jí shodit nabraná kila. Nebo alespoň ne všechna. Hůře se také kila shazují ženám kolem padesátého roku, kdy prožívají přechod a hormony už opravdu přestanou pracovat. Opravdu je ale důležité, aby je to nepoložilo a vnímali to jako další součást našeho života a stárly s grácií. Navíc existuje oblečení, které dokonale zakryje to, co nechceme, aby bylo vidět. Těmi jsou košilové šaty Lasilueta.cz, které se dají nosit mnoha způsoby a na mnohá místa. Vezmete si pod ně rolák a máte ležérnější outfit třeba do práce nebo na procházku. Necháte je volně s výstřihem, vezmete si výrazný náhrdelník a už máte sexy outfit na večeři s přítelem nebo manželem. Nebo je ozdobíte zajímavým šátkem a vyrazíte na kávu s kamarádkou. Prostě flexibilní a slušivé – zakryjí bříško nebo silnější paže či nevýrazný zadeček. Nebo je přepásejte páskem a nechte vyniknout vaše poprsí.