Čeká vás příchod nového člena do rodiny? V tom případě byste se jistě měli poohlédnout po různém vybavení a oblečení pro miminko. Mezi to nejdražší vybavení, za to nejvíce potřebné, patří kočárek riko naturo, který musíte vybírat opravdu pečlivě, aby vyhovoval jak vašim potřebám, tak potřebám miminku. Firma Riko se zabývá výrobou různých druhů a typů kočárků a zaměřuje se hlavně na komfort, pohodlí a bezpečnost. Kočárky se dají zakoupit na stránkách Zelená žirafa.

maminka s kočárkem

Riko vyrábí multifunkční kočárky, které zaujmou nejen poměrem/cenou/výkonem, ale i svým osobitým designem. Zaměřují se na zajímavé, originální a přesto moderní designy, vybírat můžete jak z nude odstínů, tak i z různě barevných. Výroba se pyšní hlavně použitím kvalitního a pevného materiálu, který slibuje výdrž až několik let, abyste si pro každé další miminko nemuseli pořizovat nový kočárek a mohli investovat do kvalitního kočárku jen jednou. Kočárky mají jednoduché ovládání, můžete je snadno rozložit a složit, třeba na přepravu v autě.

spokojené miminko

Kočárky jsou vyrobené v zemích Evropské Unie a splňují nejvyšší bezpečnostní normy Evropské Unie, takže o děťátko nemusíte mít strach, kočárky jsou vyrobené tak, aby jejich používání bylo co nejvíce pohodlné a stoprocentně bezpečné. Firma slibuje záruční i pozáruční servis, to znamená, že kdyby se vám s kočárkem cokoliv stalo, firma vadu vyřeší. Vybírat na stránkách můžete z různých kombinací – dvojkombinace, trojkombinace, golfové kočárky, sportovní kočárky, kočárky pro vícerčata a hluboké kočárky. Dále máte na výběr několik typů kočárků, například kočárek Ava Riko Teo, Riko Basic 3v1, Riko brand, Riko Nano, Riko Naturo Eko, Riko Nuno, Riko Sigma, Riko Aida a nebo Riko XD.

Firma slibuje i rychlé dodání. U každého kočárku máte detailně vysvětlené, z čeho je kočárek vyroben. Dále v popisku zjistíte rozměry kočárku. Ke každému kočárku můžete objednat i autosedačku a můžete si zvolit i barvu rámu na kočárku.