Vaše technologie, vaše výroba i výsledné produkty jsou na špičkové úrovni. Vaši klienti jsou maximálně spokojeni s vašimi službami, ale přesto stále hledáte, co byste ještě mohli vylepšit? I v případě, že jste jedničkou na trhu, je potřeba udržovat si náskok před konkurencí, jenom se to někdy dělá těžko. Zvlášť v případě, že proces vaší výroby, kvalita nebo nabídka vašich produktů v současné době už žádné vylepšení nepotřebuje.

Osvětlené nádrže

Co však vaším klientům můžete nabídnout vždy, je k objednanému zboží prémiová doprava. Pokud zařídíte pro své klienty nejen výrobu, ale i distribuci, ušetříte jim mnoho starostí a vaše konkurence nebude mít šanci.

V oblasti přepravní techniky jsme zkušenými profesionály a rádi vám nabídneme to nejlepší, co máme k dispozici. Konkrétně se jedná o ibc nádrže nádrže na přepravu potravinářského nebo drogistického zboží ve velkém množství, obvykle v tekutém nebo gelovém skupenství. V těchto případech ke třeba dbát na vysoké bezpečnostní a hygienické standardy pro přepravní obaly.

Máme k dispozici širokou škálu nádrží pro různé typy obsahu v mnoha velikostech a cenových kategoriích. Nabízíme vám možnost zakoupení nebo jenom pronájmu, abyste si mohli vyzkoušet, zda jste s technologií spokojeni.

Nádoby na vodu

Jaké jsou technické parametry našich produktů? Všechny povrchy jsou hladké kvůli snadnému čištění, kontejnery jsou vytvořeny na velkou zátěž, nemusíte se tak bát o jejich životnost, mají zesílené stěny a zároveň jsou všechny naše produkty stohovatelné, ušetříte tak cenný prostor. Všechny díly jsou vyměnitelné, což prodlužuje životnost samotné nádrže. Naší hlavní výhodou je ale smart technologie pro uzamčení a sledování nádrží, která zabrání neoprávněné manipulaci a zajistí, že máte své zboží stále pod kontrolou. Naše nádrže jsou vhodné pro automobilovou, vlakovou, lodní i leteckou přepravu. Pokud nerozumíte přepravním technologiím nebo si nejste jistí uděláním řešením, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme vybrat řešení ma míru.