9 gag je sociální síť, která umožňuje nahrávat a sdílet různé obrazové i textové příspěvky, které upřednostňují humor. Ten tu obvykle bývá uváděn formou neuvěřitelných komických a někdy i tragikomických situací, kterých jsou lidé svědky, což celému prostředí dodává jistý punc atraktivity.

sociální sítě

Sledováním této sítě se lidé mohou zabavit i na dlouhé hodiny a v některých případech to může být zábava na úrovni, záleží na osobním vkusu, ovšem musíte se tu také prokousávat videosekvencemi, které lze považovat za zvrhlé či dokonce odporné.

veverka při čtení novin

Video si raději stáhněte

Chcete-li uspořádat hezký večírek pro přátele a promítat na něm některé zajímavosti např. prostřednictvím projektoru, vytvořte si nejprve svůj vlastní playlist, s nímž si budete jistí, že zaznamená úspěch. Můžete k tomu využít 9gag video download a každé video si pečlivě uložte a také pojmenujte.

Videa tematicky laděná – pro vaše účely by se vám mohlo hodit vyhledávat videa zaměřená na téma, které bude v případě vašeho setkání aktuální, například půjde-li o setkání spolužáků ze střední školy, pro toto prostředí se báječně hodí některé studentské školní žertíky, které žáci provádí svým učitelům a spolužákům, anebo se recese zúčastní i samotní kantoři a podpoří tím vzájemné sympatie, např. na maturitním plese nebo na školní brigádě či exkurzi.

Videa z našeho regionu – je známo, že nejvíce nás oslovují příspěvky z naší země, protože se přímo dotýkají známého prostředí, a navíc je docela pravděpodobné, že by se něco podobného mohlo přihodit i vám samotným. Zaměření videa však nemusí být pouze regionální, ale může se týkat i vzájemných vztahů mezi mužem a ženou, takže například chování některých lidí v rozmanitých situacích může přispět k humorně laděnému večeru i tímto způsobem. V každém případě však musíte znát vkus všech zúčastněných a příspěvky vybírat s citem, abyste se někoho osobně nedotkli a namísto humoru by pak šlo spíše o vzájemnou nevraživost.